Udal korporazioa

Jaione Isazelaia Igartua

  • Alkatea
  • Barne Batzordeko Batzorde burua
  • Komunikazio eta Parte hartzeko ardurak
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Leire Iruin Ezkurra

  • Alkateordea
  • Jaiak eta Kultura eta Auzoetako eta Landa Garapeneko batzordeetako burua
  • Hondakin sistema berriaren inplementaziorako ardurak
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Maren Belastegi Guridi

  • Alkateordea
  • Gazteria eta Hezkuntza eta Euskara Batzordeetako burua
  • Ingurumen gaien ardura
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Arianne Kareaga Irazabalbeitia

  • Zinegotzia
  • Proiektuetarako arduraduna
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Laureano Askargorta Irizar

  • Alkateordea
  • Ogasun eta Kiroletako Batzordeetako burua
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Juan Jesus Amasorrain Usabiaga

  • Alkateordea
  • Turismo eta Ondareko Batzorde burua
Udal taldeaGrupo municipal: ARALAR

Javier Bengoa Ugarte

  • Alkateordea
  • Gizarte Zerbitzuetako Batzorde burua
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Joseba Moñux Biain

  • Zinegotzia
  • Lurralde Antolamenduko Batzorde burua
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Jose Ignacio Madariaga

  • Zinegotzia
  • Obra eta Zerbitzuetako Batzorde burua
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Maider Arregi Intxausti

  • Zinegotzia
  • Ogasuna eta Hirigintzako aholkularia
Udal taldeaGrupo municipal: BILDU

Rafael Sánchez Muxika

  • Zinegotzia
  • Turismo eta Ondare Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: ARALAR

Aintzane Oiarbide Iruretagoiena

  • Zinegotzia
  • Barne Batzordeko kidea
  • Euskara Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Juan Jesús Alberdi Landa

  • Zinegotzia
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Kirolak Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Maite Barrena Aranburu

  • Zinegotzia
  • Turismo eta Ondarea Batzordeko kidea
  • Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Kultura Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Ander Alberdi Lete

  • Zinegotzia
  • Gizarte Zerbitzuetako Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Rafael Amasorrain Zabala

  • Zinegotzia
  • Hirigintza Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Mª Carmen Barrenechea Mariño

  • Zinegotzia
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Euskara Batzordeko kidea
  • Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Gizarte Zerbitzuetako Batzordeko kidea
  • Hirigintza Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: PSE-EE